CBT tasks for those who like pain.

Adashah

Kinky Newbie
  • Bisexual
  • Male
  • Submissive
May 8, 2022
7
3
3
29
Cześć. Witam wszystkich.
Ostatnio miałam trochę wolnego czasu i z nudów zrobiłam koło fortuny na zadaniach CBT i pomyślałam, że się z wami podzielę. Na pewno komuś się przyda.

link do koła fortuny: https://pickerwheel.com/?id=ZiPRY

Ostrzegam jednak, że niektóre zadania są dość mocne.
Z góry mówię, że nikogo do tego nie zmuszam. Nie musisz ich robić. Jeśli czegoś się boisz lub nie chcesz tego robić, zawsze możesz się poddać lub pominąć. Każde zadanie wiąże się z bólem w partiach intymnych, dlatego wszystko należy wykonywać ostrożnie. Jeśli ktoś chce wykonywać zadania, robi to na własne ryzyko. Nie odpowiadam za jakiekolwiek obrażenia spowodowane przez questy. Mogę jednak powiedzieć, że każdy z nich zrobiłem przynajmniej raz. Nie gwarantuje to jednak, że żadne zadanie nie zostanie wykonane. zostawią na sobie ślad. Zanim zaczniesz cokolwiek robić, najpierw o tym pomyśl.
Koło fortuny nie ma reguł. Możesz anulować pracę tyle razy, ile chcesz. Nie ma limitu punktów, które musisz zebrać ani nic w tym stylu. Daje ci koło fortuny do zabawy i każdy może bawić się na swój sposób.
Jeśli jednak ktoś chciałby mieć zasady, które się ich trzymają, mogę je wymyślić. Ale nadal nie są obowiązkowe.
Zasady: Koło fortuny ma 50 zadań. Najczęstsze zadania wahają się od lekkich do coraz trudniejszych, ale nie zawsze. Aby wygrać, musisz poprawnie wykonać co najmniej 7 zadań w ciągu jednego dnia. Możesz pominąć tylko 2 zadania dziennie i zamiast tego narysować inne.
To chyba wszystkie zasady. Przypominam jednak raz jeszcze, że zasady nie są obowiązkowe, nie zmuszam nikogo do wykonania zadania i nie odpowiadam za wszystko, co dzieje się podczas wykonywania zadań.

Jam będę miał czas, to spróbuję zrobić koła SPH i koła do samoponiżania, a potem może jakieś lepsze z CBT, lub coś innego.
Możesz dać mi kilka zadań for new wheels or pomysłów, jak ulepszyć it. Co mnie interesuje, postaram się zrobić. Ale nie obiecuję, że all będą tym, czego chcesz i napisz do mnie.. Jeszcze raz życzę Ci dużo zabawy, niebieskich kulek, bolących penisów :p. Ale przede wszystkim po to, żeby nikomu nie stało się krzywda.
Powodzenia. Twoja Adasza.:)
 
Last edited:

Featured Threads

New Personals